שנקר 14 הרצליה פיתוח
טל': 09-8788999
אימייל office@aterra.co.il

סיפורי הצלחה

אהרון ויעלה

כשאהרון ויעלה, זוג שכירים מתחום החינוך החליטו לנפץ את תקרת הזכוכית ולהתקדם כלכלית הם חשבו על נדל"ן כפתרון סולידי אך עם זאת רווחי.
לזוג לא היה הון עצמי כלל ותחת ייעוץ כלכלי ומחזור משכנתא קיימת על דירת מגוריהם היחידה יצרו הון זמין שהיווה הון עצמי עמו נכנסו לקבוצת רכישה ורכשו דירה להשקעה. עת הסתיימה בניית הדירה הם מכרו אותה ברווח נאה ולאחר החזר המשכנתא והלוואת הבניה נותרו עם הון עצמי פרטי וזמין כמותו לא היה להם מעולם.
מיד ניתבו את הרווח ופנו להשקעה הבאה. הם רכשו מספר מצומצם של קרקעות להשקעה במתחמים מועדפים המיועדים לבניה על חוף הים, הקרקעות אושרו לבניה כשנה לאחר הרכישה והזוג הכפיל את שווי הקרקעות והיד עוד נטויה.
כיום, 8 שנים מן היום הראשון בו נכנסו עם אפס הון עצמי לקבוצת רכישה יש לזוג בית מגורים נטול חוב ועוד קרקעות בשווי כולל של מעל למיליון ₪. לא רע.

סיפור הצלחה

עם משקיעים שרכשו בעיר ימים חדרה ורשמו עליית ערך של 90% בפחות מ 3 שנים, עם אלה שבחרו בעין הים החדשה כחוף מבטחים ורשמו על הדרך עליית ערך של 50% בשנתיים ועם אלה שהבינו שקרקע בדרום הוד השרון היא ההשקעה הכי סולידית בישראל והופתעו לדעת שקרקע שרכשו לפני שנה עלתה לפתע 70% "סולידיים".

עם כל אלה די ברור שאנחנו בATERRA יודעים מה אנחנו עושים ושמי שרוצה להרוויח נכון מהשקעת נדל"ן בתקציב קטן צריך לדבר איתנו

 

צרו קשר

אטרה לרשותך

    דילוג לתוכן